CairnTerriërs

Showuitslagen Bieke

Honeybunch of Highlands Origin ( Bieke)

 

2012
Zondag 13 mei 2012
Int. Show St. Gallen (CH)
Mr. I. Csik (HU)
champion class 1 excellent CAC – resCACIB -SWISS CHAMPION
Zaterdag 12 mei 2012
Int. Show St. Gallen (CH)
Mr. Z. Brankovich (RUS)
champion class 1 excellent CAC – resCACIB

 

2011
Zondag 6 november 2011
Int. Show Luxembourg
Mr. N. Deschuymere
champion class 1 excellent CAC -CACIB -LUXEMBOURG CHAMPION
Zondag 16 oktober 2011
Int. Show Lausanne(CH)
Mr. Jari Rosario Spagna ( IT)
open class 1 excellent CAC – resCACIB
Zaterdag 15 oktober 2011
Int. Show Lausanne (CH)
Mr. Ron Menaker (USA)
open class 2 excellent resCAC
Zondag 17 juli 2011
Int. Show Szombathely (HU)
Mrs. M. Van Brempt (B)
open class 1ex CAC -CACIB -BOB -3BOG-INT.CHAMPION
Zaterdag 16 juli 2011
Int. Show Öberwart (A)
Mrs. E. Ehold (A)
open class 2 excellent resCAC
Zondag 12 juni 2011
CAC Show Lommel
Mr. L. Detry (B)
open class 1 excellent CAC – BELGIUM CHAMPION
Zaterdag 22 mei 2011
Wieze
Mr. G. Goran (SER)
open class 1 excellent
Paasmaandag 25 april 2011
Special terriershow Luxembourg
Mr. W. Berghäuser (D)
open class 1 excellent CAC
Zaterdag 16 april 2011
Int. Show Antwerpen Brabo Winner
Mr. E. Deutcher (A)
open class 1 excellent CAC – CACIB
Zaterdag 26 februari 2011
Int. Show Luxembourg
Mr. M. Forte (EIR)
open class 2 excellent resCAC
Zaterdag 29 januari 2011
Mouscron
Mrs. Michèle Wauters(BE)
open class 1 excellent
Zaterdag 15 januari 2011
Ambiorix trophy Genk
Mr. Piotr Krol (PL)
Open class 1 excellent resCAC

 

2010
Zaterdag 9 januari 2010
Int. show Hoogstraten
Mrs. Shwalibog Elsbieta ( PL )
youth class 1 excellent best youth
Zaterdag 6 februari 2010
Int. Show Eindhoven
Mrs. Weyenborg-Weggemans ( NL )
Youth class 3 very good
Zaterdag 13 februari 2010
Int. Show Genk
Mr. Milan Dosen ( SM )
youth class 1 excellent
Zondag 28 februari 2010
Int. Show Gent
Mrs. Suzan Kealy
intermediary class 1 excellent resCAC – resCACIB
Zaterdag 27 maart 2010
Int. Show Luxembourg
Mrs. E. Heidecker ( A )
intermediary class 3 excellent
 Zondag 25 april 2010
Terrier Special Luxembourg
Mr. N. Deschuymere ( BE )
intermediary class 2 excellent resCAC
Zaterdag 1 mei 2010
Int. Show & Brabo Winner Antwerpen
Mrs. Gitty Schwab ( LUX )
intermediary class 1 excellent CAC – CACIB – BOB
 Zaterdag 8 mei 2010
Int. Show St. Gallen ( CH )
Mrs. Zeljka Fon-Zidar ( PL )
intermediary class 1 excellent CAC – CACIB
Zondag 9 mei 2010
Int. Show St. Gallen ( CH )
Mr. Mats Lindborg
intermediary class 2 excellent resCAC
Zondag 13 juni 2010
Show Lommel
Mrs. Colette Muldoon ( EIR )
intermediary class 1 excellent CAC – BOB
 Vrijdag 25 juni 2010
WORLD WINNER SHOW Herning (DK)
intermediary class very good
Zaterdag 26 juni 2010
Terrier Specialty Bording (DK)
Mr. Jens Martin Hansen (DK)
intermediary class excellent
Zondag 27 juni 2010
Terrier Specialty Hedensted (DK)
Mrs. Kornelja Butrinova (LT)
intermediary class excellent
Zondag 3 juli 2010
Int. Show Genk
Mrs. Monique Van Brempt (BE)
intermediary class 1 excellent resCAC – resCACIB
Zaterdag 24 juli 2010
Int. Show Liège
Mr. C. Stafberg (SE)
intermediary class 3 excellent

 

2009
Zondag 19 april 2009
Cairn terrier special NCTC
Mr. Tapio Eerola & Mrs. Satu Stenroos
baby class 1 veelbelovend best baby in show
Zondag 14 juni 2009
Int.Dog Show Lommel
Mrs.T. Deres-Tyguanova ( RUS )
puppy class 1 veelbelovend best puppy
Zondag 28 juni 2009
Int. Dog Show Genk
Mr. I. Csik ( HU )
puppy class 1 veelbelovend best puppy
Zondag 22 november 2009
Cairn terrier special BVCT
Mr. Mats Lindborg (SE )
youth class 1 excellent best youth
Zaterdag 12 december 2009
Int. Dog Show Brussel
Mrs. L. Deridder ( BE )
youth class 1 excellent best youth
-1e place Baby Class and Best Baby in Show at the
Cairn Terrier Championship Show (NCTC 2009)
-3 x BOB Youth
-9xCAC – 4xCACIB – 2xBOB
-International, Belgian, Swiss and Luxembourg Champion